Home / SHOWBIZ / Nora është bërë nënë, por nuk di të gatuajë, ja ҫfarë detyrohet të hajë

Nora është bërë nënë, por nuk di të gatuajë, ja ҫfarë detyrohet të hajë

Nora është bërë nënë, por nuk di të gatuajë, ja ҫfarë detyrohet të hajë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan ORAinfo.

Nora është e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte përmes një postimi ajo ka treguar se ka dalur të hajë darkë.

Duket se edhe pse është martuar e është bërë nënë, Nora ende nuk di të gatuajë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 5:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423576
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nora është bërë nënë, por nuk di të gatuajë, ja ҫfarë detyrohet të hajë Nora është bërë nënë, por nuk di të gatuajë, ja ҫfarë detyrohet të hajëRating: 4.8