Home / SHOWBIZ / Nora Istrefi na freskon memorien, kështu është dukur para shtatë vjetëve (Foto)

Nora Istrefi na freskon memorien, kështu është dukur para shtatë vjetëve (Foto)

Nora Istrefi na freskon memorien, kështu është dukur para shtatë vjetëve (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nora Istrefi ka publikuar një fotografi nga viti 2012.

Nora Istrefi është kthyer prapa në kohë, duke postuar një fotografi të realizuar shtatë vite më parë.

Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një imazh, në të cilin shfaqet bashkë me miken e saj, Geta Beqën.E veçanta e kësaj fotografie është se u realizua plot shtatë vite më parë, kur Nora dhe Geta gjendeshin në Nju Jork.

“2012, qyteti i Nju Jorkut”, ka shkruar këngëtarja, duke e etiketuar në atë foto edhe miken e saj.

Që të dyja dukeshin shumë elegante, Nora kishte veshur një kostum, ndërsa në fokus kishte vënë gjoksin, kurse Geta kishte veshur një fustan të shkurtër.

Nora Istrefi na freskon memorien, kështu është dukur para shtatë vjetëve

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 2:09 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404410
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nora Istrefi na freskon memorien, kështu është dukur para shtatë vjetëve (Foto) Nora Istrefi na freskon memorien, kështu është dukur para shtatë vjetëve (Foto)Rating: 4.8