Home / SHOWBIZ / Nuk do të besoni me cilën aktore nga seriali ka qenë i lidhur ‘Jagizi’

Nuk do të besoni me cilën aktore nga seriali ka qenë i lidhur ‘Jagizi’

Nuk do të besoni me cilën aktore nga seriali ka qenë i lidhur ‘Jagizi’

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Caglar Ertugrul është aktori turk që me rolet e tij arriti të jetë shumë i njohur dhe i pëlqyer jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Edhe pse luajti në shumë filma e seriale të tjera turke, në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Jagizit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Mediat turke flasin për një lidhje të mundshme në mes të tij dhe të ‘Selinit’.

Edhe pse nuk kanë pasur paraqitje publike bashkë në media e në publik është përfolur një lidhje në mes tyre./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 25, 2019 3:20 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=411495
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk do të besoni me cilën aktore nga seriali ka qenë i lidhur ‘Jagizi’ Nuk do të besoni me cilën aktore nga seriali ka qenë i lidhur ‘Jagizi’Rating: 4.8