.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Nuk e besoni, ja sa vite ka Xhansu

Nuk e besoni, ja sa vite ka Xhansu

Nuk e besoni, ja sa vite ka Xhansu

Seriali Mos ma lësho dorën, po thyen çdo rekord.

Rrëfim shumë i veçantë, kryeprotagonistë me karaktere të paharrueshme e bëjnë këtë serial të pëlqehet nga publiku.

Pjesë e serialit janë aktorë të ndryshëm, të cilët i pamë edhe ne seriale tjera. Në mesin e tyre është edhe aktorja Cemre Gümeli në rolin e “Xhansus”.

Në rolin e saj ajo luan një karaktet të një vajzë e cila ka përfunduar shkollimin dhe është punësuar si arsimtare në një shkollë.

“Xhansu” ndikohet shumë nga nëna e saj, e cila vazhdimisht nxit probleme mes “Xhansus” dhe “Azrës”.

Aktorja jashtë këtij roli është një person ndryshe por, e lidhur shumë me botën e artit. “

Xhansu” ka lindur në vitin 1991 dhe tani është 27- vjeçare, megjithatë pamja e saj bie në kundershtim me këtë moshë.

Cemre ka mbaruar fakultetin e Arteve dhe Menaxhimit të Kulturës në Universitetin Bilgi të Stambollit.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:22 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441802
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk e besoni, ja sa vite ka Xhansu Nuk e besoni, ja sa vite ka XhansuRating: 4.8