Home / SHOWBIZ / Nusja e Albanit me shoqe, shikoni në ҫfarë gjendje ka dal

Nusja e Albanit me shoqe, shikoni në ҫfarë gjendje ka dal

Nusja e Albanit me shoqe, shikoni në ҫfarë gjendje ka dal

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, përcjell ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Po ashtu Fjolla është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto me shoqen e saj ku shihet se ka dal e pagrimosur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 25, 2019 11:01 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=432650
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nusja e Albanit me shoqe, shikoni në ҫfarë gjendje ka dal Nusja e Albanit me shoqe, shikoni në ҫfarë gjendje ka dalRating: 4.8