Home / SHOWBIZ / Nusja e Shpëtimit në iftar te shoqja e saj, kështu e priti ajo

Nusja e Shpëtimit në iftar te shoqja e saj, kështu e priti ajo

Nusja e Shpëtimit në iftar te shoqja e saj, kështu e priti ajo

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Arta Desku është gruaja e moderatorit të njohur, Shpëtim Deskut.

Ajo tashmë është shumë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka shkuar në iftar tek një shoqe dhe kanë kaluar mjaftë mirë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 21, 2019 12:39 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=447683
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nusja e Shpëtimit në iftar te shoqja e saj, kështu e priti ajo Nusja e Shpëtimit në iftar te shoqja e saj, kështu e priti ajoRating: 4.8