Home / SHOWBIZ / Oriola Marashi vetëm për Shën Valentin, por s’harron pa ekspozuar gjoksin

Oriola Marashi vetëm për Shën Valentin, por s’harron pa ekspozuar gjoksin

Oriola Marashi vetëm për Shën Valentin, por s’harron pa ekspozuar gjoksin

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Modelja seksi nuk na i ka kursyer kurrë fotot seksi, ndaj edhe këtë prag Shën Valentin nuk kishin sesi të mungonin. E ashtu si jemi mësuar ta shikojmë shpesh, Oriola Marashi edhe këtë herë ka preferuar të ekspozojë gjoksin e saj.

E veshur vetëm me një këmishë dhe pa të brendshme poshtë, modelja ka provokuar edhe njëherë ndjekësit e saj. Ndonëse shfaqet vetëm në prag të festës së të dashuruarve, Oriola duket se po shijon këto ditë buzë detit.

The post Oriola Marashi vetëm për Shën Valentin, por s’harron pa ekspozuar gjoksin appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 4:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424219
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Oriola Marashi vetëm për Shën Valentin, por s’harron pa ekspozuar gjoksin Oriola Marashi vetëm për Shën Valentin, por s’harron pa ekspozuar gjoksinRating: 4.8