Home / SHOWBIZ / Pak ditë para lindjes Kaltrina del me ble këpuca, barku ia merr vëmendjen

Pak ditë para lindjes Kaltrina del me ble këpuca, barku ia merr vëmendjen

Pak ditë para lindjes Kaltrina del me ble këpuca, barku ia merr vëmendjen

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kaltrina Mikushnica është emri i një prej moderatoreve më të njohura shqiptare.

Duke qenë edhe një ndër më të pëlqyerat, edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është e martuar, ka një vajzë dhe tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Kaltrina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

E sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në një dyqan të këpucëve, duket qe është në dilemë për zgjedhjen e ngjyrës të kuqe apo të zezë.

Por ajo qe merr gjithë vëmendjen është barku i saj që i është fryer shumë. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 4:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424213
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pak ditë para lindjes Kaltrina del me ble këpuca, barku ia merr vëmendjen Pak ditë para lindjes Kaltrina del me ble këpuca, barku ia merr vëmendjenRating: 4.8