.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Pak ditë pasi u martua Gresa, vajza tjetër e Shkurtës jep lajmin e madh

Pak ditë pasi u martua Gresa, vajza tjetër e Shkurtës jep lajmin e madh

Pak ditë pasi u martua Gresa, vajza tjetër e Shkurtës jep lajmin e madh

Besiana është vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejzës.

Pak ditë pasi Gresa u martua, Besiana ka vendosur të ecë përpara me karrierën e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re.

Duket se edhe Besiana do të ndjek hapat e nënës dhe motrës./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 16, 2019 10:42 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441718
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pak ditë pasi u martua Gresa, vajza tjetër e Shkurtës jep lajmin e madh Pak ditë pasi u martua Gresa, vajza tjetër e Shkurtës jep lajmin e madhRating: 4.8