Home / SHOWBIZ / Partneri 11 vite më i ri, ja sekreti i lidhjes së Diellza Kolgecit

Partneri 11 vite më i ri, ja sekreti i lidhjes së Diellza Kolgecit

Partneri 11 vite më i ri, ja sekreti i lidhjes së Diellza Kolgecit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Para pak ditësh modelja bukuroshe Diellza Kolgeci së bashku me partnerin e saj, Fisnik Rugova, organizuan festën “BabyShower”, ku zbuluan për gjithë të ftuarit se priten të bëhen prindër të një vajze. Shumë prej nesh për Diellzën dinë shumë për hir të së vërtetës, ndërsa për partnerin e saj shumë pak. Kush është Fisnik Rugova dhe sa kohë është së bashku me Kolgecin?

Partneri i saj është basketbollist dhe është 11 vite më i ri se Diellza. Sipas “Panorama Plus”, burime pranë çiftit kanë treguar se Diellza dhe basketbollisti njihen prej shumë vitesh duke qenë se të dy jetojnë në Prishtinë, megjithatë lidhja e tyre e dashurisë ka nisur vetëm një vit më parë. Edhe pse kanë një vit të lidhur, tanimë marrëdhënia e tyre duket se do përforcohet më shumë me ardhjen në jetë të foshnjës.

The post Partneri 11 vite më i ri, ja sekreti i lidhjes së Diellza Kolgecit appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 1:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424117
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Partneri 11 vite më i ri, ja sekreti i lidhjes së Diellza Kolgecit Partneri 11 vite më i ri, ja sekreti i lidhjes së Diellza KolgecitRating: 4.8