.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Pas dasmës së madhe, do të befasoheni çka po bën Gëzimja

Pas dasmës së madhe, do të befasoheni çka po bën Gëzimja

Pas dasmës së madhe, do të befasoheni çka po bën Gëzimja

Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para pak më shumë se një jave dhe kanë bërë tri ditë dasmë, përcjell ORAinfo.

E pas dasmës Gëzimja ka qenë më pak aktive në rrjete sociale.

Mirpëo, këto ditë ajo është ‘lajmëruar’ dhe nuk po ndalet me postime që na kanë ikur nga dasma e saj./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 16, 2019 10:39 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441693
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pas dasmës së madhe, do të befasoheni çka po bën Gëzimja Pas dasmës së madhe, do të befasoheni çka po bën GëzimjaRating: 4.8