Home / SHOWBIZ / Pas deklaratave për tradhti të bashkëshortes, zbulohet sherri mes Rezartit dhe Xhemi Shehut

Pas deklaratave për tradhti të bashkëshortes, zbulohet sherri mes Rezartit dhe Xhemi Shehut

Pas deklaratave për tradhti të bashkëshortes, zbulohet sherri mes Rezartit dhe Xhemi Shehut

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Gjatë ditës së martë në mediat rozë bëri bujë lajmi se aktori i njohur Rezart Veleshnja nëpërmjet disa postimeve në “Instagram” nxori zbuluar tradhtinë e partneres së tij, duke treguar se ajo kishte 4 lidhje të tjera ndërkohë që ishte me të. Por më vonë nëpërmjet disa videove aktori sqaroi se i kishin vjedhur “Instagram”-in dhe se postimet nuk i kishte bërë ai. Ndërkohë që e gjithë vëmendja e publikut ishte fokusuar tek kjo ngjarje, moderatorja e njohur e “Portokalli” ka zbuluar së fundmi sherrin që ka pasur me Rezartin.

Në një rrëfim për emisionin “Sekretet e Portokallisë”, Xhemi Shehu ka treguar një ngjarje që i ka ndodhur pak kohë më parë me aktorin në fjalë. Siç rrëfeu moderatorja, asaj i është dashur që të bëjë një pjesë me Rezartin, mirëpo ai e zgjati aq shumë pjesën e vetë saqë Xhemi u detyrua t’i bërtiste dhe t’i kërkonte të nxitonte në mënyrë që të mbaronin. Por Rezarti nuk e ka pritur aspak mirë këtë gjë dhe e ktheu të gjithë pjesën në një monolog, duke mos e përfshirë Xhemin. “Iku dhe më la si pemë”, tregoi Xhemi dhe më pas tha se për 2 javë ata të dy nuk folën me njëri-tjetrin.

The post Pas deklaratave për tradhti të bashkëshortes, zbulohet sherri mes Rezartit dhe Xhemi Shehut appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 6:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424281
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pas deklaratave për tradhti të bashkëshortes, zbulohet sherri mes Rezartit dhe Xhemi Shehut Pas deklaratave për tradhti të bashkëshortes, zbulohet sherri mes Rezartit dhe Xhemi ShehutRating: 4.8