Home / SHOWBIZ / Për Shën Valentin, Majlinda thyen akullin, publikon foto me mashkullin e saj

Për Shën Valentin, Majlinda thyen akullin, publikon foto me mashkullin e saj

Për Shën Valentin, Majlinda thyen akullin, publikon foto me mashkullin e saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

Sidoqoftë, Majlinda vazhdon të shfaqet shumë e lumtur, ku bën pastime të ndryshme në rrjetet sociale.

Sot ajo për ditën e të dashuruarve ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me djalin e saj Roanin.

Duket se Roani është mashkulli i vetëm në jetën e Majlindës./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 10:42 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424689
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Për Shën Valentin, Majlinda thyen akullin, publikon foto me mashkullin e saj Për Shën Valentin, Majlinda thyen akullin, publikon foto me mashkullin e sajRating: 4.8