Home / SHOWBIZ / Qëndresa mori një dhuratë kaq të veçantë për vajzën, ja reagimi i saj

Qëndresa mori një dhuratë kaq të veçantë për vajzën, ja reagimi i saj

Qëndresa mori një dhuratë kaq të veçantë për vajzën, ja reagimi i saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e moderatorit të njohur shqiptar, Labinot Gashit.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe para pak javësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Qëndresa është më pak aktive në rrjete sociale duke iu përkushtuar rritjes së vajzës.

Por sot, ajo nuk ka mundur të mos e postojë një foto ku shihet një cucëll që e ka marrë dhuratë për vajzën e saj./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 10:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=425235
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Qëndresa mori një dhuratë kaq të veçantë për vajzën, ja reagimi i saj Qëndresa mori një dhuratë kaq të veçantë për vajzën, ja reagimi i sajRating: 4.8