.
Tuesday , July 16 2019
Home / SHOWBIZ / Reja e Afrim Muçiqit publikoi imazhe me të bukura nga dasma

Reja e Afrim Muçiqit publikoi imazhe me të bukura nga dasma

Reja e Afrim Muçiqit publikoi imazhe me të bukura nga dasma

Këngëtari i njohur Kosovar, Afrim Muçiqi ditë me parë ka martuar djalin e tij.

Albioni dhe bukuroshja Albertina Krajkova ditë me parë i dhanë në fund beqarisë.

Albertina ishte ajo e cila publikoi pamje nga dasma si dhe kanagjeqi. Ndërsa, ajo pak më parë në instagram publikoi disa fotografi nga fotosesioni i dasmës.

Albion Muçiqi dhe Albertina Krajkova janë fejuar në vitin 2016.

Fejesa e çiftit ka bërë bujë në media, pasi në aheng kanë qenë të pranishëm shumë fytyra publike, përfshirë edhe politikanë.

Albertina Krajkova është mbesa e aktorit të ndjerë, Ibrahim Krajkovës, i njohur për publikun si Leci.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 12, 2019 12:17 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=455209
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Reja e Afrim Muçiqit publikoi imazhe me të bukura nga dasma Reja e Afrim Muçiqit publikoi imazhe me të bukura nga dasmaRating: 4.8