Home / SHOWBIZ / Remzie Osmani lajmërohet nga ‘parajsa’, fytyra e saj merr vëmendjen

Remzie Osmani lajmërohet nga ‘parajsa’, fytyra e saj merr vëmendjen

Remzie Osmani lajmërohet nga ‘parajsa’, fytyra e saj merr vëmendjen

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Përveç për muzikën që bën, ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Remzia muaj me parë martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën dhe kjo dasmë madhështore bëri shumë bujë në publik e media rozë.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një video nga një vend shumë i bukur.

Ndërsa vëmendjen e ka marrë Remzia e cila duke e rregulluar për bukuri qysh në mëngjes. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 20, 2019 12:08 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=447519
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Remzie Osmani lajmërohet nga ‘parajsa’, fytyra e saj merr vëmendjen Remzie Osmani lajmërohet nga ‘parajsa’, fytyra e saj merr vëmendjenRating: 4.8