Home / SHOWBIZ / Reperi Stresi del nga burgu

Reperi Stresi del nga burgu

Reperi Stresi del nga burgu

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Gjykata e Tiranës ka lënë në liri me kusht reperin shqiptar Arkimed Lushaj i njohur si ‘Stresi’.

Reperi është arrestuar që prej muajit tetor të vitit 2018 nën akuzën e armëmbajtjes pa leje.

Stresi u vu në pranga në një hotel në periferi të Tiranës, ku uniformat blu i gjetën një pistoletë pa leje dhe një sasi kokaine.

Kjo nuk ka qenë hera e parë që Arkimed Lushaj ka patur probleme me drejtësinë.

Kujtojmë se në vitin 2015 reperi u arratis edhe nga komisariati nr. 3, ndërsa në muajin prill të 2018-s u arrestua sërish së bashku me dy miq të tij në një lokal duke konsumuar kokainë./Opinion.al/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 14, 2019 4:12 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=451747
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Reperi Stresi del nga burgu Reperi Stresi del nga burguRating: 4.8