Home / SHOWBIZ / Rina Balaj provokon duke vendosur dorën tek pjesa intime

Rina Balaj provokon duke vendosur dorën tek pjesa intime

Rina Balaj provokon duke vendosur dorën tek pjesa intime

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Rina Balaj është aktualisht ndër rep-artistet shqiptare më të komentuarat, shkruan lajmi.net.
Ajo me projektet muzikore që po sjell po merr vëmendjen maksimale por nuk janë vetëm ato që e bëjnë të jetë ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit.Rina shpesh publikon foto provokative, madje edhe nga ato në palestër ku në fokus të veçantë ka vithet.E së fundmi në Instagram e ka publikuar një imazh po ashtu provokues ku tregon gjuhën dhe vendos dorën pranë pjesës intime.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 12, 2019 9:43 am ne link https://kosovatoday.com/?p=451298
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Rina Balaj provokon duke vendosur dorën tek pjesa intime Rina Balaj provokon duke vendosur dorën tek pjesa intimeRating: 4.8