Home / SHOWBIZ / Rita me lëvizje provokuese në të brendshme para pasqyrës (Video)

Rita me lëvizje provokuese në të brendshme para pasqyrës (Video)

Rita me lëvizje provokuese në të brendshme para pasqyrës (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Rita Ora së fundi po qëndron në Tokio në kuadër të turneut të saj botëror ‘Phoenix’.

Përveç imazheve dhe video nga performancat atje, 28 vjeçarja poashtu ka publikuar një video gjatë përgatitjeve ku u shfaq vetëm në të brendshme.

Sensuale dhe mjaft seksi Rita ka bërë lëvizje provokuese para pasqyrës.

<div style=”width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 177.723%;”><iframe src=”https://streamable.com/s/u8ggx/ekxuso” frameborder=”0″ width=”100%” height=”100%” allowfullscreen style=”width: 100%; height: 100%; position: absolute;”></iframe></div>

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 15, 2019 1:44 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=437545
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Rita me lëvizje provokuese në të brendshme para pasqyrës (Video) Rita me lëvizje provokuese në të brendshme para pasqyrës (Video)Rating: 4.8