Home / SHOWBIZ / Rita Ora i mahniti të gjithë me vustanin e veshur për Met Gala 2019

Rita Ora i mahniti të gjithë me vustanin e veshur për Met Gala 2019

Rita Ora i mahniti të gjithë me vustanin e veshur për Met Gala 2019

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora edhe mbrëmë ka marrë vëmendjen në eventin e madh Met Gala.

Në eventin e mbrëmshëm të Met Gala, shumë yje sërish kanë shfaqur sensin e tyre të modës dhe ideve më të veçanta përmes veshjeve dhe dukjes.

Pjesë e mbrëmjes ishte edhe Rita Ora, dhe as këtë herë nuk ka dështuar për të marrë vëmendjen në tepihun e kuq.

Rita është shfaqur në një fustan të gjatë ngjyrë ari, dhe me flokë të gjatë e të lëshuar.

Bukuroshja është shfaqur në këtë event duke e shoqëruar idolin e saj, modelen legjendare Kate Moss dhe të dyjat janë veshur në veshje thuajse të ngjajshme.

Tema e këtij viti në Met Gala ishte për veshjet ikonë të modës.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 7, 2019 3:42 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=445318
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Rita Ora i mahniti të gjithë me vustanin e veshur për Met Gala 2019 Rita Ora i mahniti të gjithë me vustanin e veshur për Met Gala 2019Rating: 4.8