Home / SHOWBIZ / Roberti na prezanton me zemren e tij, nuk është Nora!

Roberti na prezanton me zemren e tij, nuk është Nora!

Roberti na prezanton me zemren e tij, nuk është Nora!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Robert Berisha është një ndër këngëtarët më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar.

Për një kohë të gjatë ai ishte anëtar i band-it të Sinan Vllasaliut, këngëtarit të njohur nga Kosova.

Pas 20 vjetësh bashkëpunim, Roberti dhe Sinani i ndanë rrugët e tyre, ndërsa në vitin 2016 Roberti filloi të merret me këndim, shkruan ORAinfo.

Roberi dhe Nora janë martuar vite më parë ku dasma e tyre bëri bujë të madhe në media nga martesa e tyre kanë një vajzë Rene.

Artisti është mjaft aktiv në rrjete sociale, ku bën postime të ndryshme.

E sot ai ka publikuar një fotografi me vajzën e tij Renen. Të dy duken të lumtur pranë njëri-tjetrit.

E çuditshme është se Roberit nuk ka publikuar moti foto me Norën, duke shtuar dyshimet se çifti nuk i kanë raportet mirë mes vete. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 6:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424298
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Roberti na prezanton me zemren e tij, nuk është Nora! Roberti na prezanton me zemren e tij, nuk është Nora!Rating: 4.8