.
Tuesday , July 16 2019
Home / SHOWBIZ / ‘Sasa’ sapo doli nga frizerja, është bërë ‘nusja’ më e bukur

‘Sasa’ sapo doli nga frizerja, është bërë ‘nusja’ më e bukur

‘Sasa’ sapo doli nga frizerja, është bërë ‘nusja’ më e bukur

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentin.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që po e bëne dhe më të komentuar, shkruan ORAinfo.

Sasa është e përfolur shumëpër jetë private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar dhe po duket shumë e bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 11, 2019 3:49 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=454950
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Sasa’ sapo doli nga frizerja, është bërë ‘nusja’ më e bukur ‘Sasa’ sapo doli nga frizerja, është bërë ‘nusja’ më e bukurRating: 4.8