Home / SHOWBIZ / “S’di të lidhësh dy k*qe llafe, gojën brisk e ke për gjona të tjera…” Fansja degjeneron Gentën, ajo shthur gojën në komente (Foto)

“S’di të lidhësh dy k*qe llafe, gojën brisk e ke për gjona të tjera…” Fansja degjeneron Gentën, ajo shthur gojën në komente (Foto)

“S’di të lidhësh dy k*qe llafe, gojën brisk e ke për gjona të tjera…” Fansja degjeneron Gentën, ajo shthur gojën në komente (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Genta Gjalpi është një nga personazhet më kontraversë të rrjeteve sociale.

Deklaratat e saj, apo edhe fotot e nxehta që poston, ngjallin gjithnjë shumë debat.

Ka nga ata të cilët e kritikojnë për pamjen, por ka edhe nga ata që e duan për tipin e saj të hapur.

Ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram një video në një prej emisioneve ku ka qenë e ftuar dhe ka replikuar ashpër me një komentuese.

Disa prej komenteve:

Ti moter xhane nxiri se sevap Ben mo mbulo asnje gje AaaaA te shpelafte genta sdi te flasesh moj moter sdi te lidhesh dy ko qe llafe Ben si e gojes aaaaaaa gojen br isk e eke per gjona te tjera”.

Sa nerva paske pas qe ne pik te mengjesit jalla moj fanse”.

Nuk Kam nerva une gento thjesht te njoh shume mire dhe shume nje afer meje prandaj me cudit idea qe Je zonje grua ne emisione dhe jashte, as ti se di mbas 12 nates.”

Ha m..”

“S’di të lidhësh dy k*qe llafe, gojën brisk e ke për gjona të tjera…” Fansja degjeneron Gentën, ajo shthur gojën në komente

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 10:45 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424708
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “S’di të lidhësh dy k*qe llafe, gojën brisk e ke për gjona të tjera…” Fansja degjeneron Gentën, ajo shthur gojën në komente (Foto) “S’di të lidhësh dy k*qe llafe, gojën brisk e ke për gjona të tjera…” Fansja degjeneron Gentën, ajo shthur gojën në komente (Foto)Rating: 4.8