Home / SHOWBIZ / Selini humbi nënë, e shoqet shkojnë për ta ngushëlluar, shikoni reagimin e saj

Selini humbi nënë, e shoqet shkojnë për ta ngushëlluar, shikoni reagimin e saj

Selini humbi nënë, e shoqet shkojnë për ta ngushëlluar, shikoni reagimin e saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Selini është ndër përsonazhet kryesore të serialit “Vajzat e Diellit”, serial ky shumë i dashur për publikun kosovar.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Ndërsa aktorja në fjalë në jetën reale mori një lajm shumë të hidhur javën që lam pas. Nëna e saj ndërroj jetë në moshë shumë të hershme.

Por, pas kësaj duket se Selini po vazhdon jetën e saj me punët dhe angazhimet.

Madje shoqet i kanë shkuar asaj për vizitë dhe së bashku po kalojnë tejet mirë e po kënaqen së bashku./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 4:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423553
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Selini humbi nënë, e shoqet shkojnë për ta ngushëlluar, shikoni reagimin e saj Selini humbi nënë, e shoqet shkojnë për ta ngushëlluar, shikoni reagimin e sajRating: 4.8