Home / SHOWBIZ / Shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar ‘Hazimi’ pas serialit, mezi njihet

Shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar ‘Hazimi’ pas serialit, mezi njihet

Shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar ‘Hazimi’ pas serialit, mezi njihet

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mahir Günşiray është aktori turk e që ishte pjesë e shumë prej serialeve më të njohur në Turqi.

Ai në publikun shqiptar u bë I njohur me rolin e ‘Hazimit’ në serialin turk, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, shkruan ORAinfo.

Me këtë rol ai arriti sukses të madh dhe e zgjeroi famën e tij edhe jashtë kufijve turk.

Pas serialit, ‘Hazimi’ ka ndryshuar aq shumë sa mezi po njihet tani./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 8:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424349
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar ‘Hazimi’ pas serialit, mezi njihet Shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar ‘Hazimi’ pas serialit, mezi njihetRating: 4.8