Home / SHOWBIZ / Shkurte Gashi uron vajzën e Shyhretes për ditëlindjen, iu befason me postimin

Shkurte Gashi uron vajzën e Shyhretes për ditëlindjen, iu befason me postimin

Shkurte Gashi uron vajzën e Shyhretes për ditëlindjen, iu befason me postimin

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Shkurte Gashi është këngëtarja e muzikës popullore dhe një ndër më të pëlqyerat e muzikes live.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtërn në publik, dhe tani është pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare.

Ndonëse është tejet e angazhuar në mbrëmje e koncerte, Shkurta është shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto me të cilën uron vajzën e Shyhretes, Njomzën për ditëlindje./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 10:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423805
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shkurte Gashi uron vajzën e Shyhretes për ditëlindjen, iu befason me postimin Shkurte Gashi uron vajzën e Shyhretes për ditëlindjen, iu befason me postiminRating: 4.8