Home / SHOWBIZ / Shoqja tradhtare e Kylie Jenner rikthehet në Instagram dhe ka diçka për të thënë (Foto)
Shoqja tradhtare e Kylie Jenner rikthehet në Instagram dhe ka diçka për të thënë

Shoqja tradhtare e Kylie Jenner rikthehet në Instagram dhe ka diçka për të thënë (Foto)

Shoqja tradhtare e Kylie Jenner rikthehet në Instagram dhe ka diçka për të thënë (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Jeta e motrave Kardashian/Jenner është një telenovelë e vërtetë.

Tradhtia e Tristan Thompson me mikeshën e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods i ka komplikuar gjërat në familjen e famshme.

Khloe Kardashian po vuan tradhtinë tjetër të partnerit të saj.

Gjithsesi, protagonistja e kësaj meseleje është sigurisht mikesha e ngushtë e Kyliet, Jordyn.

Pasi një dha një intervistë ku tha se kishte shkëmbyer thjesht një puthje me Tristan, ajo është rikthyer në Instagram me disa foto, ku shfaqet e freskët dhe mjaft në formë.

“Nëse po lexoni këtë, do të thotë se Zoti ju ka dhënë një tjetër shans për t’u zgjuar, për të qenë mirënjohës dhe një version më i mirë i vetes se dje”,-shkruan bashkangjitur fotos Jordyn.

Shoqja tradhtare e Kylie Jenner rikthehet në Instagram dhe ka diçka për të thënë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 11, 2019 10:05 am ne link https://kosovatoday.com/?p=437026
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shoqja tradhtare e Kylie Jenner rikthehet në Instagram dhe ka diçka për të thënë (Foto) Shoqja tradhtare e Kylie Jenner rikthehet në Instagram dhe ka diçka për të thënë (Foto)Rating: 4.8