Home / SHOWBIZ / Shtatzënia nuk po e ndal Diellza Kolgecin, ja me çka po merret ajo

Shtatzënia nuk po e ndal Diellza Kolgecin, ja me çka po merret ajo

Shtatzënia nuk po e ndal Diellza Kolgecin, ja me çka po merret ajo

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Diellza Kolgeci ëshë ndër femrat me të bukura në trojet shqiptare.

Janë bërë shumë vite që kur u shpall “Miss Kosova” dhe Diellza Kolgeci vazhdon ta ruaj të njëjtën bukuri, shkruan ORAinfo.

Ajo tani është në pritje të fëmijes së parë gjinien e të cilit ende nuk e ka treguar. Gjate kësaj kohe është mjaft aktive në rrjetë sociale sidomos ne intsagram.

Diellza Kolgeci dëshiron që të jetë “fit” dhe këtë e ka treguar edhe në foton e fundit.

Në një foto që ajo e ka postuar në Facebook Story, ku shihet duke ushtruar në një fitnes në Prishtinë. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 1, 2019 10:20 am ne link https://kosovatoday.com/?p=434461
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shtatzënia nuk po e ndal Diellza Kolgecin, ja me çka po merret ajo Shtatzënia nuk po e ndal Diellza Kolgecin, ja me çka po merret ajoRating: 4.8