Home / SHOWBIZ / Si do të reagojë Albatriti, në këtë gjendje e ka publikuar Egzona, atë

Si do të reagojë Albatriti, në këtë gjendje e ka publikuar Egzona, atë

Si do të reagojë Albatriti, në këtë gjendje e ka publikuar Egzona, atë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Egzona tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.

Si nusja e një familje të njohur, tashmë ka një numër të madh të ndjekësve, ku është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto të burrit të saj, i cili është në telefon./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 3:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404453
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Si do të reagojë Albatriti, në këtë gjendje e ka publikuar Egzona, atë Si do të reagojë Albatriti, në këtë gjendje e ka publikuar Egzona, atëRating: 4.8