Home / SHOWBIZ / “S’të kam tradhtuar”, por Seldi shfaqet duke u ledhatuar dhe fërkuar me vajzën e Sabianit (Foto VIdeo)

“S’të kam tradhtuar”, por Seldi shfaqet duke u ledhatuar dhe fërkuar me vajzën e Sabianit (Foto VIdeo)

“S’të kam tradhtuar”, por Seldi shfaqet duke u ledhatuar dhe fërkuar me vajzën e Sabianit (Foto VIdeo)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Seldi dhe Mimoza Shkodra ishin një prej çifteve më të përfolur, por papritur ata i dhanë fund lidhjes së tyre.

E ndërsa Seldi ka publikuar këngën e tij të fundit me titull “S’ka dashni” një bashkëpunim, ky me vajzën e këngëtarit Sabian, Kejsin.

Seldi dhe Kejsi shfaqen mjaft të afërt në vidoeklipin e kësaj këngë, ledhatohen dhe gati fërkohe me njeri tjetrin.

Disa nga vargjet, që këndon Seldi në këtë këngë janë:

S’të kam tradhtuar/ A jam duke të munguar/ Thuaj ku je të vij.”
Ndërmend na vjen Mimoza Shkodra dhe mos vallë Seldi ia ka dedikuar këtë këngë asaj.
“S’të kam tradhtuar”, por Seldi shfaqet duke u ledhatuar dhe fërkuar me vajzën e Sabianit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 10:49 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404241
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “S’të kam tradhtuar”, por Seldi shfaqet duke u ledhatuar dhe fërkuar me vajzën e Sabianit (Foto VIdeo) “S’të kam tradhtuar”, por Seldi shfaqet duke u ledhatuar dhe fërkuar me vajzën e Sabianit (Foto VIdeo)Rating: 4.8