Home / SHOWBIZ / Teuta publikon foto intime me Adonsin, sa si e përshkruan!

Teuta publikon foto intime me Adonsin, sa si e përshkruan!

Teuta publikon foto intime me Adonsin, sa si e përshkruan!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Teuta se fundim ka publikuar një foto intime me burrin e saj Adonisin.

Të shtrirë në shtrat dhe Adonisi pa rroba, Teuta i thotë të dua burri të saj. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 10:31 am ne link https://kosovatoday.com/?p=423998
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Teuta publikon foto intime me Adonsin, sa si e përshkruan! Teuta publikon foto intime me Adonsin, sa si e përshkruan!Rating: 4.8