.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Tiani shumë shpejt feston ditëlindjen e dytë, do të befasoheni çka i kërkoi Tunës

Tiani shumë shpejt feston ditëlindjen e dytë, do të befasoheni çka i kërkoi Tunës

Tiani shumë shpejt feston ditëlindjen e dytë, do të befasoheni çka i kërkoi Tunës

Këtë këngë dëshiron që të ia këndojnë në festën e ditëlindjes

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu-Tuna ka treguar se cilat është preferenca e djalit të saj, për ditëlindjes së dytë.

Përmes një video që ka publikuar në rrjetin social Instagram, Tuna ka treguar kërkesën e Tianit për ditëlindje shkruan rtv21.tv

Tuna e ka pyetur Tianin se cilën këngë do ta këndojnë për ditëlindje, ndërsa ai ia ka kthyer “Harrova”.

Kënga “Harrova” është bashkëpunimi i Tunës me këngëtarin dhe kompozitorin e njohur shqiptar, Armend Rexhepagiqin. Kënga është pjesë e albumit të ri të Tunës, të cilin e ka promovuar më 8 mars me një koncert në Filharmoninë e Maqedonisë.

Ndryshe, Tiani djali i Tunës dhe Patrisit më dy maj do të festojë ditëlindjen e dytë.

https://orainfo.net/wp-content/uploads/2019/04/57418243_2271453109760374_1817198668406951874_n.mp4?_=1

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:26 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441841
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tiani shumë shpejt feston ditëlindjen e dytë, do të befasoheni çka i kërkoi Tunës Tiani shumë shpejt feston ditëlindjen e dytë, do të befasoheni çka i kërkoi TunësRating: 4.8