Home / SHOWBIZ / Tika Camaj i heq të gjitha, shfaqet mahnitëse (Foto)

Tika Camaj i heq të gjitha, shfaqet mahnitëse (Foto)

Tika Camaj i heq të gjitha, shfaqet mahnitëse (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Pak javë më parë ajo u listua në mesin e 12 femrave më të bukura në botë. Modelja Tika Camaj është një prej shqiptareve që përflitet më së shumti për shkak të formave trupore të hatashme dhe postimeve sensuale e provokuese që bën në rrjetet sociale.

Ajo është një prej modleve të Victoria’s Secret dhe të sfilojë me bikini është një prej gjërave që di të bëjë më mirë. Tashmë që jemi në stinën e pranverës, Tika ka përshëndetur fansat me disa postime ku mban veshur bikini enkas për këto ditë pranvere.


Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 14, 2019 2:12 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=437456
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tika Camaj i heq të gjitha, shfaqet mahnitëse (Foto) Tika Camaj i heq të gjitha, shfaqet mahnitëse (Foto)Rating: 4.8