Home / SHOWBIZ / Transformohet Luana Vjollca, nuk do e njihni në postimin e fundit (Foto)

Transformohet Luana Vjollca, nuk do e njihni në postimin e fundit (Foto)

Transformohet Luana Vjollca, nuk do e njihni në postimin e fundit (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Luana Vjollca ka zgjedhur të urojë festën e ‘Shën Valentinit’, pak orë pas mesnate duke publikuar një foto në ‘Instagram’.

Moderatorja ka bashkangjitur disa fjalë mbi foton e publikuar, që mendohet të jetë pjesë e shkëputur nga klipi i saj më i ri.

“Afër ty me t’pas, krejt i kisha fal. Gëzuar ditën e ‘Shën Valentinit’ “, shkruan Luana.

Ajo çfarë bie në sy është ‘look-u’ i saj, i cili ka ndryshuar edhe kësaj here, megjithatë mbetet që të gjithë fansat e Vjollcës të presin, për të zbuluar më shumë.
Pak kohë më parë moderatorja tregoi se kënga që do të vijë mban titullin ‘Gyle Gyle’ dhe pritet të jetë shumë ritmike.

Transformohet Luana Vjollca, nuk do e njihni në postimin e fundit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 10:44 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424702
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Transformohet Luana Vjollca, nuk do e njihni në postimin e fundit (Foto) Transformohet Luana Vjollca, nuk do e njihni në postimin e fundit (Foto)Rating: 4.8