Home / SHOWBIZ / Tri vjet nga vdekja e Monës, ja si e kutojnë motrat Ismaili

Tri vjet nga vdekja e Monës, ja si e kutojnë motrat Ismaili

Tri vjet nga vdekja e Monës, ja si e kutojnë motrat Ismaili

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Janë bërë tri vjet nga vdekja e nënës së motrave Ismaili.

Zanfina Ismajli ka kujtuar nënën e saj të ndjerë me një postim në Instagram.

Sot janë bërë tre vite që kur nëna e Adelina dhe Zanfina Ismailit ndërroi jetë.

Mona Ismaili vdiq pas një sëmundje të rëndë në moshën 57 vjeçare.

Në këtë ditë kaq të rëndë për familjen Ismaili, është Zaimina ajo që e ka kujtuar nënën e saj.

Në Instagram ajo ka publikuar një video ku shihen fotografi në kornizë, të Monës bashkë me vajzat e saj.

“Sot 3 vite pa ty mami”, shkruan Zaimina në videon e publikuar.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 26, 2019 9:30 am ne link https://kosovatoday.com/?p=443649
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tri vjet nga vdekja e Monës, ja si e kutojnë motrat Ismaili Tri vjet nga vdekja e Monës, ja si e kutojnë motrat IsmailiRating: 4.8