.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Tuna do ta shkrijë Patrisin me pamjen e fundit

Tuna do ta shkrijë Patrisin me pamjen e fundit

Tuna do ta shkrijë Patrisin me pamjen e fundit

Altuna Sejdiu-Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me dukës të bardhë. E grimosur lehtë, Tuna shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 15, 2019 3:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=446514
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tuna do ta shkrijë Patrisin me pamjen e fundit Tuna do ta shkrijë Patrisin me pamjen e funditRating: 4.8