Home / SHOWBIZ / Tuna i lë vetëm në shtëpi, por ja si po e lazdron Patrisi djalin

Tuna i lë vetëm në shtëpi, por ja si po e lazdron Patrisi djalin

Tuna i lë vetëm në shtëpi, por ja si po e lazdron Patrisi djalin

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Tuna tani jetën e saj po e vazhdon në Prishtinë, së bashku me burrin, Patrisin dhe djalin, Tianin.

Duke qenë se Tuna shumë e angazhuar në profesion, është Patrisi ai që merret më shumë me djalin e këtë e kanë pranuar të dy, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, Patrisi ka postuar një foto ku shihet se po e mëson Patrisin të bëjë gjeste të pahijshme./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 25, 2019 9:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=432580
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tuna i lë vetëm në shtëpi, por ja si po e lazdron Patrisi djalin Tuna i lë vetëm në shtëpi, por ja si po e lazdron Patrisi djalinRating: 4.8