Home / SHOWBIZ / Vlora Çitaku vesh fustanin për të cilin po flasin të gjithë

Vlora Çitaku vesh fustanin për të cilin po flasin të gjithë

Vlora Çitaku vesh fustanin për të cilin po flasin të gjithë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Vlora Çitaku njihet për stilin e saj unik në veshje.

Ambasadorja e Kosovës në Amerikë, Vlora Çitaku përveç një femër e politikane e suksesshme, ajo është edhe një nga personalitet me shije e klas.

Eleganca dhe sharmi e përcjellin ngado, por duket se një fustan i saj, të cilin Vlora e ka veshur në disa vende të njëjta po i “pengon” dikujt.

Ambasadorja ka marrë një mesazh nga një qytetar i cili ka numëruar madje duke ditur dhe datat se kur ajo ka veshur fustanin.

E duke ironizuar me të dhe të gjithë ata që shikojnë gjërat e tilla, Vlora ka postuar një fotografi me fustanin e famshëm ku ka shkruar: Pas shumë kërkesave e vesha fustanin prap!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 16, 2019 4:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=446862
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Vlora Çitaku vesh fustanin për të cilin po flasin të gjithë Vlora Çitaku vesh fustanin për të cilin po flasin të gjithëRating: 4.8