.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Vlora shfaqet nga pushimet, me fustat me lula ‘shashtris’ pushuesit

Vlora shfaqet nga pushimet, me fustat me lula ‘shashtris’ pushuesit

Vlora shfaqet nga pushimet, me fustat me lula ‘shashtris’ pushuesit

Vlora Çitaku është politikane e njohur kosovare dhe që për momentin ushtron postin e ambasadores kosovare në SHBA.

Ajo ka qenë përherë një ndër politikanet më të zëshme shqiptare, shkruan ORAinfo.

Tani Vlora jeton në Washington edhe atje na njofton me aktivitetet e saj profesionale dhe private.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga pushimet e saj. Ajo shfaqet e veshur me fustan me lula.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:21 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441792
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Vlora shfaqet nga pushimet, me fustat me lula ‘shashtris’ pushuesit Vlora shfaqet nga pushimet, me fustat me lula ‘shashtris’ pushuesitRating: 4.8