Home / SHOWBIZ / Xhemi Shehu shfaqet pa pikë grimi, na mahniti të gjithëve (Foto)

Xhemi Shehu shfaqet pa pikë grimi, na mahniti të gjithëve (Foto)

Xhemi Shehu shfaqet pa pikë grimi, na mahniti të gjithëve (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Xhemi Shehu njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar.

Ajo gjithnjë shfaqet e kuruar dhe mosha duket se nuk ka ndikuar fare tek ajo, pasi në shumicën e kohës nuk e ka problem aspak të tregojë sesi duket pa ato filtrat e Instagramit dhe pa pikë makijazhi.

Në një selfie të publikuar sot në Instagram, moderatorja ka treguar si duket pa grim.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 14, 2019 2:12 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=437438
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Xhemi Shehu shfaqet pa pikë grimi, na mahniti të gjithëve (Foto) Xhemi Shehu shfaqet pa pikë grimi, na mahniti të gjithëve (Foto)Rating: 4.8