Home / SPORT / Barcelona nuk rinovon me yllin e madh, po e shet për 60 milionë

Barcelona nuk rinovon me yllin e madh, po e shet për 60 milionë

Barcelona nuk rinovon me yllin e madh, po e shet për 60 milionë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Barcelona nuk do të rinovojë kontratën e Ivan Rakitic, e cila skadon në verën e vitit 2021 dhe mund të bindet për të shitur në fund të këtij sezoni, përcjell ORAinfo.

Gjigantët katalanas thuhet se morën një ofertë prej 90 milion euro për shërbimet e mesfushorit kroat verën e kaluar, por lojtari donte të qëndronte dhe klubi nuk ishte në nxitim për të shitur.

Megjithatë, pas ardhjes së menjëhershme të Frenkie De Jong, Barca nuk është më e gatshme të luajë me një lojtar plakje që ata besojnë se mund të fitojnë më shumë se 65 milionë euro në të./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 11:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424040
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Barcelona nuk rinovon me yllin e madh, po e shet për 60 milionë Barcelona nuk rinovon me yllin e madh, po e shet për 60 milionëRating: 4.8