Home / SPORT / Barcelona – Real Madrid, befasi e madhe në formacionet zyrtare

Barcelona – Real Madrid, befasi e madhe në formacionet zyrtare

Barcelona – Real Madrid, befasi e madhe në formacionet zyrtare

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Barcelonës dhe Real Madridin.

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes së parë gjysmëfinale të Kupës së Mbretit mes Barcelonës dhe Real Madrid.

Barcelona dhe Real Madrid, do të takohen në ‘Camp Nou’,në ndeshjen që fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Rakitic, Busquets, Arthur, Malcom, Suarez, Coutinho

Real Madrid:

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 6, 2019 8:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=419719
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Barcelona – Real Madrid, befasi e madhe në formacionet zyrtare Barcelona – Real Madrid, befasi e madhe në formacionet zyrtareRating: 4.8