Home / SPORT / Befason Real Madridi, futet në garë për këtë lojtar

Befason Real Madridi, futet në garë për këtë lojtar

Befason Real Madridi, futet në garë për këtë lojtar

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Duket se Real Madridi është duke bërë përgatitjet për afatin e ardhshëm kalimtar.

Juan Fernando Quintero, i cili shkëlqeu me Kolumbinë në Kampionatin Botëro, Rusia 2018, tash ka përfunduar në radarin e Real Madrid.

Quintero ka pasur paraqitje të mira edhe me skuadrën e River Plate, dhe ‘AS’ raporton se Real Madrid po interesohet për të, transmeton lajmi.net.

Lojtari luan si i huazuar tek River Plate, pasi kartoni i tij i takon skuadrës nga Portugalia, Porto.

Quintero ka një klauzolë liruese prej 22 milionë eurove, shifër kjo që nuk është e papërballueshme për Real Madrid.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 17, 2019 12:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=426725
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Befason Real Madridi, futet në garë për këtë lojtar Befason Real Madridi, futet në garë për këtë lojtarRating: 4.8