Home / SPORT / Bëhet nami, ja ku po transferohet Ozil

Bëhet nami, ja ku po transferohet Ozil

Bëhet nami, ja ku po transferohet Ozil

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Sipas asaj që është raportuar nga mediumi anglez Telegrafi, Arsenali është duke u përpjekur të largojë lojtarin gjerman, Mesut Ozil.

Ozili ka kaluar më shumë kohë jashtë fushës sesa në fushë që kur Unai Emery erdhi në krye të ekipit anglez përcjell ORAinfo.

Ozil aktualisht po fiton rreth € 400,000 në javë në Arsenal pasi që nënshkroi një marrëveshje e re një-vjeçare në shkurtin e kaluar.

Megjithatë, kjo i ka shkaktuar Gunners më shumë dëm sesa të mirë – me klubin që nuk mund të përballojë mbajtjen e lojtarëve si Aaron Ramsey – dhe Ozil .

Thuhet se Inter është i intersuar ta rrëmbejë yllin e Arsenalit që ka kohë që e përcejllë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 12:41 am ne link https://kosovatoday.com/?p=423893
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bëhet nami, ja ku po transferohet Ozil Bëhet nami, ja ku po transferohet OzilRating: 4.8