Home / SPORT / Capello: Ky lojtar i Milanit nuk e ka shkëlqimin e dikurshëm

Capello: Ky lojtar i Milanit nuk e ka shkëlqimin e dikurshëm

Capello: Ky lojtar i Milanit nuk e ka shkëlqimin e dikurshëm

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ish-trajneri i Milanit, Juve dhe Anglisë, Fabio Capello foli në Radio Rai për Gonzalo Higuain.

Trajneri italian, ka pranuar se Higuain nuk e ka shkëlqimin që e ka pasur dikur përcjell ORAinfo.

” Ai nuk është i njëjti lojtar aqë nga ajo ditë kur luajti ndeshjen kur humbi penalltinë. Ai nuk ka më intensitet, ai luan larg nga pozita para golit. Unë shpresoj për AC Milan se ai do të bëhet Higuain që të gjithë e njohim”

“CALCIOPOLI – “Scudetto i dhënë Interit ishte i padrejtë. Rregullat dhe kohët nuk u respektuan. Drejtësia sportive nuk kishte kohë për të marrë vendimin e duhur. Guido Rossi ishte shumë i nxituar”, ka thënë Capello./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 12:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404324
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Capello: Ky lojtar i Milanit nuk e ka shkëlqimin e dikurshëm Capello: Ky lojtar i Milanit nuk e ka shkëlqimin e dikurshëmRating: 4.8