Home / SPORT / Chelsea dhe PSG në “luftë”, shkak ky futbollist i Milanit

Chelsea dhe PSG në “luftë”, shkak ky futbollist i Milanit

Chelsea dhe PSG në “luftë”, shkak ky futbollist i Milanit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mesfushori i Milanit, Franck Kessie mund të jetë në rrugën e tij për të PSG, raporton CalcioMercarto përcjell ORAinfo.

Ylli i Bregut të Fildishtë ka qenë një nga interpretuesit më të mirë të Milanit këtë sezon, por thuhet se ka gjasa të shitet për të ndihmuar në financimin e një lëvizjeje për futbollistin e Chelsea, Tiemoue Bakayoko, i cili është në një kredi të gjatë në klub.

Kujtojmë se edhe Chelsea ishte e interesuar për Kessie dhe mendojnë të bëjnë një shkëmbim mes tij dhe Bakayoko./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 10:31 am ne link https://kosovatoday.com/?p=423994
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Chelsea dhe PSG në “luftë”, shkak ky futbollist i Milanit Chelsea dhe PSG në “luftë”, shkak ky futbollist i MilanitRating: 4.8