.
Friday , July 19 2019
Home / SPORT / ‘Deklarata e Milanit është e gabuar’

‘Deklarata e Milanit është e gabuar’

‘Deklarata e Milanit është e gabuar’

Legjenda e Interit, Beppe Bergomi komentoi mbi incidentin e fanellës që përfshinte yjet e Milanit Franck Kessie dhe Tiemoue Bakayoko të shtunën në mbrëmje.

Milan lëshoi një deklaratë për çështjen dje, por fjalët e përdorura nga gjigantët e Serie A nuk i pëlqyen legjendës italiane:

“Gattuso kishte një sjellje të madhe, si zakonisht, por klubi ishte i gabuar sepse e nënvlerësuan atë që ndodhi, pasi që duhet të respektohen simbolet”, ka thënë ai, përcjell ORAinfo.

Ai me këtë rast ka thënë fjal të mira edhe për mbrojtësinë e Milanit, Musacchion.

“A keni parë Musacchio-n? Ai përpiqet të marrë këmishën nga duart kur të kuptojë se çfarë po ndodh”, ka thënë ai. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 15, 2019 12:47 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=441551
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Deklarata e Milanit është e gabuar’ ‘Deklarata e Milanit është e gabuar’Rating: 4.8