Home / SPORT / “Dridhet” Milan, gjiganti gjerman po ia merr yllin e madh

“Dridhet” Milan, gjiganti gjerman po ia merr yllin e madh

“Dridhet” Milan, gjiganti gjerman po ia merr yllin e madh

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Borussia Dortmund ka bërë një ofertë zyrtare për të nënshkruar Allan Saint-Maximin, kanë thënë mediat italiane.

Gjigandët e Bundesligës, të cilët do të përballen me Tottenhamin në skuadrën e Champions League, kanë vendosur një ofertë prej 25 milionë eurosh për të nënshkruar lojtarin në fund të sezonit, përcjell ORAinfo.

Saint-Maximin është një objektiv afatgjatë i AC Milan dhe Leonardo po planifikon një udhëtim në Francë për t’u takuar me drejtuesit e Nice dhe për të mbyllur marrëveshjen me ta.

Megjithatë, oferta e Borusia Dortmundit nuk është shumë larg nga kërkesat e Nicës që duan të shesin lojtarin me një tarifë prej së paku 30 milionë eurosh./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 3:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424179
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Dridhet” Milan, gjiganti gjerman po ia merr yllin e madh “Dridhet” Milan, gjiganti gjerman po ia merr yllin e madhRating: 4.8