Home / SPORT / E do me ҫdo kusht, Juventusi bën hapin e madh për super-yllin

E do me ҫdo kusht, Juventusi bën hapin e madh për super-yllin

E do me ҫdo kusht, Juventusi bën hapin e madh për super-yllin

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Juventusi nuk ka hequr dorë ende nga lojtari i Ajaxit.

Skuadra ka bërë një hap shumë të madh në bisedimet me Matthijs De Ligt.

‘Calciomercato’ shkruan se Juventus ka treguar mega ofertën për De Ligt, tek agjenti i lojtarit, Mino Raiola, transmeton lajmi.net.

Holandezi është bërë një nga mbrojtësit më të mirë në botë, dhe padyshim është më i miri në pozitën e tij, nga gjeneratat e reja.

De Ligt ka pasur paraqitje të jashtëzakonshme edhe me kombëtaren e Holandës, duke tërhequr kështu vëmendjen e shumë skuadrave evropiane.

Kujtojmë se gjatë kësaj jave, ai u bë kapiteni më i ri që udhëheq një skuadër në fazën e nokautit në Ligën e Kampionëve.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 17, 2019 12:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=426710
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E do me ҫdo kusht, Juventusi bën hapin e madh për super-yllin E do me ҫdo kusht, Juventusi bën hapin e madh për super-yllinRating: 4.8