Home / SPORT / E kërkoi Milan, e rrëmben Arsenali

E kërkoi Milan, e rrëmben Arsenali

E kërkoi Milan, e rrëmben Arsenali

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Është njëri ndër futbollistët më të kërkuar në Evropë.

Arsenali dhe trajneri i tyre, Unai Emery, vazhdojnë të ndjekin me interes Nicolo Barellan.

Gjatë takimit të fundjavës mes Milanit dhe Cagliarit, e luajtur në “San Siro”, vëzhgues të ekipit londinez ndoqën nga afër mesfushorin e Cagliarit.

Barella është një lojtar i cili ndiqet edhe nga shumë ekipe të tjera në Serie A e më shumë nga MILANI, ndërsa Chelsea në janar bëri një ofertë për të, por që u refuzua nga vetë lojtari.

Barella shihet nga Emery si përforcimi ideal për mesfushën, ndërsa do të ishte një investim i rëndësishëm edhe për të ardhmen, duke parë moshën e talentit italian, i cili është 22-vjeçar.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 3:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424175
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E kërkoi Milan, e rrëmben Arsenali E kërkoi Milan, e rrëmben ArsenaliRating: 4.8